Монтаж кондиціонерів

Монтаж внутрішнього і зовнішнього блоку кондиціонера без використання спецобладнання і залучення альпіністів або автомобільної вишки;
Прокладка дренажної системи спільно з фреоновими комунікаціями (довжиною менше 3-х метрів) без використання спеціальних пристосувань (муфт і фітингів), пайки і дозаправки фреоном;

  • Короб 60х60 и 16х18не более 0,5 метра;
  • Пробивання отвору під трасу в стіні, товщина якої не більше 0,8 метра;
  • Підключення кондиціонера в електрощит або розетку.

Ми ставимося з великою увагою і повагою до всіх нашим клієнтам, не залежно від того, купили Ви у нас недорогий кондиціонер, або замовили повну інсталяцію системи вентиляції та кондиціонування.

Поломка кондиціонера чревата не тільки витратами на його ремонт, але і ймовірністю псування приміщень, меблів, офісної та промислової техніки. Саме тому, щоб уникнути передчасного виходу кондиціонера з ладу, компанія «Техніка Комфорту» надає Вам послуги з проведення сервісного обслуговування систем кондиціонування.

Сервісне обслуговування – це комплекс періодично проведених робіт, який суттєво відрізняється від звичайного ремонту або гарантії, адже обслуговується виключно справне устаткування для забезпечення штатного режиму його експлуатації. Воно вимагає від персоналу високого рівня теоретичної підготовки і певних практичних навичок. Через високу вартість використовуваної діагностичної апаратури, сервісне обслуговування під силу тільки серйозним спеціалізованим компаніям.

Вважається, що необхідно проводити огляд і перевірку правильності експлуатації системи кондиціонування 2 рази в рік. Перший раз – перед початком сезону (в середині весни), другий – в кінці (в середині осені).

Наприклад, перед початком сезону кондиціонеру проводять детальну обробку, а при необхідності проводять ремонт пристрою. Перед закінченням сезону проводиться підготовка кондиціонера до зими. В такому випадку наші фахівці можуть підключити Вам систему «зимовий пуск» і встановити захист зовнішнього блоку від падіння бурульок і снігу.

Сервісне обслуговування системи кондиціонування включає в себе обслуговування внутрішнього і зовнішнього блоків.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *