КОНДИЦІОНЕРИ

Кліматичне обладнання – давно не розкіш. Без кондиціонерів не обходяться будинки, квартири, офіси, підприємства і торгові центри. Особливо зараз, коли погода з кожним роком стає все більш непередбачувана.

Перш ніж купити кондиціонер у Смілі та Черкасах, потрібно визначитися з основними характеристиками. Моделі відрізняються потужністю, енергоспоживанням, габаритами, додатковими функціями і рівнем автоматизації. Багатофункціональні системи не тільки охолодять кімнату влітку, а й зігріють взимку. А заодно – очистять і зволожать повітря. Можна налаштовувати режими, години роботи і зберігати свої параметри.

Ми займаємося продажем кондиціонерів різних типів і конфігурації.

Побутові – більш поширені і різноманітні. Вони практичні, прості, компактні і зрозумілі у використанні. Їх особливості – лаконічний приємний дизайн та інтуїтивно доступний інтерфейс. Можна підібрати модель під сучасний або класичний інтер’єр. Головне завдання – створення в житлових кімнатах комфортного температурно-вологісного режиму і здорового мікроклімату в цілому.

Комбіновані і промислові кондиціонери відрізняються підвищеною потужністю і розширеними функціональними можливостями. Через це вони більші та більш шумні. Вони використовуються в офісних центрах, торгових залах, на підприємствах.

Як встановити систему кондиціонування?
При виборі обов’язково враховуйте спосіб встановлення систем кондиціонування.

До кімнатних кондиціонерів відносяться прості одноблокові настінні, стельові для підвісних стель або мобільні підлогові. Останні можна переміщати на свій розсуд, але вони громіздкі і гучні. Зате їх можна встановити там, де недоступний монтаж будь-якого іншого обладнання.

Віконні кондиціонери встановлюються безпосередньо замість частини вікна. Вони недорогі, прості та ефективні, але не найбільш практичні та естетичні.

Універсальне сучасне рішення – спліт-системи. Гучний функціональний блок виноситься назовні за вікно, а до нього підводиться один або кілька внутрішніх модулів. Це оптимальний варіант для квартир і офісів, де потрібна грань між практичністю, естетикою і комфортом. Якщо до одного зовнішнього блоку підключені декілька внутрішніх, система називається мульти-спліт.

Монтаж кондиціонерів у м.Сміла та м.Черкаси
Якщо вам потрібне встановлення кондиціонерів у Черкаській області, звертайтеся до нас. Більше 10 років ми працюємо з кліматичним обладнанням, співпрацюємо тільки з перевіреними постачальниками і пропонуємо вигідні ціни. Ми безкоштовно допоможемо підібрати підходящу модель і доставимо покупку по м.Сміла та м.Черкаси.

При виборі враховується площа і планування вашого приміщення, матеріал стін, якість ізоляції, тип утеплювача, висота стель, кількість і якість вікон, кількість сонячного світла, характеристики опалювальної системи. Тут важливий індивідуальний підхід.

Такої ж уваги вимагають і монтажні роботи. Система буде дійсно ефективна тільки при правильному підключенні. Тим більше, з комунікаціями це ще і питання безпеки в будинку.

Компанія “ТЕХНІКА КОМФОРТУ” пропонує монтаж кондиціонерів у м.Сміла та м.Черкаси на різних об’єктах:

У квартирах і будинках;

  • В кафе і ресторанах;
  • В офісах;
  • У серверних;
  • У промислових приміщеннях;
  • У басейнах.

Замовляйте безкоштовну консультацію, і ми допоможемо визначитися з вибором і розрахунком ціни на кондиціонери у м.Сміла та м.Черкаси! Установка – всього за 1 день!

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *