Вибір кондиціонера під розмір приміщення

👉🏼В даному випадку, вибір типу кондиціонера залежить більше від потреб і бюджету, ніж від потужності кондиціонера. Звичайно, мова йде про більш-менш «стандартних» житлових приміщеннях, площею до ~ 100 кв.м.

✅Віконні кондиціонери зручні тим, що їх досить легко встановити, (якщо є бажання це може зробити кожен, хто володіє мінімальними навичками роботи «по господарству»). ☝️Плюс вони мають можливість надходження свіжого повітря з вулиці, що зручно.

✅Для деяких цілей використовують мобільний / пересувний блок кондиціонування, коли існує необхідність незначно пересувати його. ☝️Цей спосіб хороший, хоч і тягне деякі незручності, у вигляді високого рівня шуму або займаного кондиціонером простору.

✅ На наш погляд, для побутових цілей все ж найзручніше використовувати спліт-системи, які гармонійно вписуються в будь-яку обстановку і займають основну частину місця зовні будівлі. ❗️Так, цей тип кондиціонера самий трудомісткий в установці, але подальша зручність і компактність того варті. ❗️Додатковим плюсом буде придбання кондиціонерів інверторного типу – вони більш економічно витрачають електроенергію, часто менш гучні та краще справляються з частими перепадами температури в охолоджуваному приміщенні.

☝️Для повноти картини нам важливо розуміти які джерела тепла є в приміщенні, яке ви збираєтеся охолоджувати. ☝️Тут важлива наявність суміжних кімнат, їх потрібно врахувати якщо двері у них завжди відкриті, кількість прямих сонячних променів, що потрапляють через вікна, побутові й освітлювальні прилади, які виділяють тепло (комп’ютер, ноутбук, холодильник, телевізор, лампи і т.д.) і, звичайно ж, кількість осіб, які перебувають постійно в кімнаті
☝️Так-так – кожна людина виділяє тепло, а якщо це ще й людина, що активно займається якоюсь фізичною працею, то його тепловиділення зростають у 2-4 рази.

❗️Для уточнення інформації, щодо продажу та монтажу телефонуйте 097-493-04-02

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *