Перестав холодити кондиціонер? Основні причини

🧐Чому кондиціонер не холодить?Чи не отримуєте від своєї системи контролю температури повітря бажаного результату?👉🏼У такій ситуації є єдине правильне рішення – це викликати майстра з сервісного та ремонтному обслуговуванню.

☝️А якщо ви дуже самостійний і практична людина, ви можете спробувати власноруч усунути неполадки, при цьому треба завжди враховувати, що ваше некомпетентне втручання в роботу складного механізму може не дати результату, але і значно ускладнити ремонт кондиціонера. ❗️А в гіршому варіанті – потрібно повна його заміна.

👉🏼У ситуації, коли кондиціонер не холодить, потрібна кваліфікована діагностика з подальшим усуненням неполадок. Тут зміною режимів, різкими виключеннями і виключеннями не обійтися, причина на багато серйозніше. ❗️Щоб не допустити дорогої поломки кондиціонера, вимкніть його і викличте майстра.

👉🏼Існує багато причин, за якими кондиціонер погано охолоджує:
⚡️Це і розгерметизація фреонової системи – наслідки витік фреону, і надмірне засмічення фільтрів.
⚡️Тополиний пух, пил і різного роду опади та інші забруднювачі призводять до швидкого засмічення осередків повітряного фільтра. І прямий наслідок – погано холодить кондиціонер.
⚡️Поломка температурних датчиків, вентилятора також призведуть до збою в системі охолодження.
❗️щоб не пошкодити важливіші і дорогі деталі – викликайте майстра. ☝️Своєчасна діагностика буде значно дешевше, від капітального ремонту або заміни всієї системи.

👉🏼Найнеприємніша і витратна причина поганої роботи кондиціонера – це поломка компресора.
👉🏼Вона зустрічається дуже рідко, і якщо вчасно проводити сервісне обслуговування кондиціонерів і усувати всі несправності в роботі спліт-системи – ця поломка обійде ваш кондиціонер. А якщо така несправність сталася з вашою системою – негайно викликайте досвідченого майстра по ремонту кондиціонерів