На що потрібно звернути увагу під час вибору кондиціонера?

🧐Багато хто вважає, що монтаж кондиціонера полягає в його розташуванні в приміщенні і підключенні до електромережі. Насправді не все так просто.
👉🏼Установка кондиціонера передбачає проведення цілого комплексу робіт, які вимагають професійного підходу. Встановити стандартний побутовий кондиціонер навряд чи вийде самостійно, якщо ви не володієте певними навичками в даній сфері.

✅Перед установкою кондиціонерів необхідно узгодити проект майбутніх робіт (потрібно визначитися, в якому місці буде розташований внутрішній блок кондиціонера, яким чином буде виводитися сконденсованих рідина, де розмістити зовнішній блок і т.д.)
✅Крім цього варто врахувати рівень шуму, який буде виробляти прилад. Адже якщо він буде сильно шуміти, то вам навряд чи вдасться уникнути скарг сусідів. Для чого потрібен такий ретельний підхід?
☝️Перш за все, для того, щоб при установці не були допущені будь-які помилки. Адже навіть найменший недолік може привести до серйозних труднощів, пов’язаних з експлуатацією кондиціонера, а значить і до додаткових витрат на виправлення неточностей.

✅Всі спліт-системи (які найчастіше купуються звичайними людьми) складаються з двох блоків. Зовнішній блок розташовується на вулиці, завдяки чому основний шум від працюючого кондиціонера не потрапляє в квартиру

✅В цілому установка таких систем відбувається наступним чином:
❗️У стіні, через яку передбачається вихід конденсату, проробляється невеликий отвір. Він повинен бути з певним кутом нахилу, щоб полегшити злив;
❗️На зовнішній стіні надійно кріпиться кронштейн, на якому встановлюється зовнішній блок. Зверху може бути прикріплений козирок для захисту блоку від снігу і дощу;
❗️Після цього блоки кондиціонера з’єднуються між собою фреонової магістраллю;
❗️Потім внутрішній блок встановлюється в приміщенні, і до нього приєднуються електропроводи;
Далі проводяться труби з френоном і встановлюється помпа. Дані дії допомагають позбавитися від зайвого повітря, що знижує навантаження на двигун кондиціонера.

👉🏼ТЕХНІКА КОМФОРТУ – ваш надійний партнер з вибору, встановлення та обслуговування систем кондиціонування