КОНДИЦІОНЕР І ДИТИНА: користь, шкода та правила використання

👉🏼Сучасний, неінверторний кондиціонер (On-Off) не просто охолоджує повітря, він створює комфортний мікроклімат в приміщенні, фільтрує і очищає повітря від шкідливих мікроорганізмів, пилу, бактерій

☝️Як стверджують провідні педіатри, дитині, набагато гірше буде перебувати в задусі, в приміщенні з спертим повітрям, ніж у прохолодній кімнаті. А особливо, якщо мова йде про немовлят.

❗️Відомо, що у малюків, на першому році життя ще не сформований теплообмін, а з цього температура тіла значно перевищує норму.🧐Тобто, якщо дорослій людині жарко, то дитині буде ще більш спекотніше. І це доведений факт лікарями.
❗️Відповідно, малюкам кондиціонер не менше потрібніше, ніж дорослому користувачеві.

👉🏼Сама спліт-система #Neoclima не шкідлива для здоров’я. ❗️Небезпека полягає в неправильному використанні системи кондиціонування.

☝️Важливо, що б при монтажі кондиціонера в дитячій кімнаті, жалюзі не були спрямовані на ліжечко. ❗️Потік холодного повітря не повинен бути спрямований прямо на малюка.

☝️А також важливо правильно регулювати температуру в приміщенні і стежити за нею❗️Не слід допускати велику різницю між температурою на вулиці і в кімнаті.

☝️Наступний, важливий момент – кондиціонер необхідно регулярно обслуговувати (мити, чистити). ☝️Залежно від інтенсивності використання, як правило – раз в тиждень. ❗️А повне обслуговування, дозаправку фреоном, мийка гарячою парою, рекомендується проводити раз на рік.

🧐Взагалі, тандем кондиціонера зі зволожувачем повітря – це запорука чистого, свіжого і комфортного мікроклімату в приміщенні.

👉🏼Зазвичай захворювання від кондиціонера відбуваються через різких і великих перепадів температур. ☝️Коли на вулиці + 30°С, а в приміщенні +20°С, це може негативно відбитися на самопочутті людини – тим більше якщо мова йде про дітей.

☝️Часто зустрічаються випадки, коли, після активної гри на вулиці, прийшовши в приміщення з кондиціонером – на наступний день дитина захворює. ❗️Це відбувається, через велику різницю температур. В основному саме в такі моменти найлегше “заробити” застуду.

☝️Оптимальна різниця температур вулиці і приміщення – це 5°С-7°С. Наприклад, при + 30°С на вулиці ідеально виставити +24

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *