Neoclima

Торговий бренд Neoclima, як компанія кліматичної техніки, з’явилася на ринку України з 2007 року – це результат плідної праці міжнародних інвесторів по винаходу продукту високої якості, що володіє сучасними технологіями й високими технічними показниками, але в той же час має доступну ціну.

Ідея ТМ NEOCLIMA має яскраве відображення в самій своїй назві:

«NEO» — інноваційний, сучасний, новітній;
«CLIMA» — атмосфера, клімат, повітря яке навколо нас.
Перше правило в підборі професіоналів в команду для виробництва своєї продукції завжди було – чітко дотримуватися принципів незмінної надійності і якості, що за підсумком і створило позитивні умови для створення воістину обладнання надійного при експлуатації і конкурентоспроможного за вартістю на ринку кліматичної техніки.
Основне правило успіху бренду NEOCLIMA
Важливим пунктом успіху компанії завжди залишається злагоджена робота колективу професіоналів, що будується на конкретному поділі завдань, безперервному взаємообмін даними та ідеями. Аналіз систематично проводиться майстрами, взаємообумовлених метою вийти на перші верхні позиції в галузі, що і дає можливість регулярно удосконалити, допрацьовувати і впроваджувати все нові позиції, моделі. А також використовувати інноваційні технології в сфері виготовлення, випробування і перевірки надійності продукції. Що не залишилося непоміченим, так як в 2012 році марка Neoclima була нагороджена в Україні званням «Бренд року 2012» в категорії «Бездоганна якість», це ще раз підкреслило ступінь якості виробленого обладнання.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *