Carrier

Carrier – світовий лідер в області кондиціонування, опалення, вентиляції та холодопостачання. З тих самих пір, як засновник компанії Вілліс Керріер винайшов перший кондиціонер повітря в 1902 році – і до сьогоднішнього дня. Ніяка інша компанія не може похвалитися таким досвідом.
113 років стажу на кліматичному ринку
Асортимент від віконного кондиціонера до найпотужніших чиллерів
Понад сорок п’ять тисяч співробітників в 172 країнах світу
Безперервний розвиток і прагнення до досконалості протягом сотні років!
Ви збираєтеся купити кондиціонер? Стати дилером в кліматичній галузі? Або просто хочете більше дізнатися про кондиціонування?

Зараз під маркою Carrier випускається 8% від загальної кількості кондиціонерів в світі. Кондиціонери Carrier встановлені в Олександрійській бібліотеці (Каїр), галереї Уффіці (Флоренція), Сикстинській капелі (Ватикан), Музеї сучасного мистецтва (Лондон), на автодромі Монци (Італія), в Афінському акрополі, Королівському оперному театрі (Мадрид), Британському музеї і багатьох інших видатних будівлях і спорудах по всьому світу.

Ми, російське представництво AHI Carrier, детально розповідаємо вам про нашу корпоративної “біографії”, щоб ви знали, з ким маєте справу. Ознайомтеся з цікавими фактами з історії створення кліматичного обладнання, дізнайтеся про досягнення компанії Carrier в підтримці екології і ефективне використання природних ресурсів, прочитайте про новітні розробки компанії і отримаєте консультацію фахівця з кліматичній техніці Carrier.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *