Вайфай кондиціонер в Україні – поняття, принцип роботи, мета використання

👉🏼Сьогодні часто звучить поняття #WiFiкондиціонер та “управління через Wi-Fi спліт системою”. 🧐Але що це таке і як воно працює.

☝️Для початку визначимо, що таке WiFi кондиціонер – це побутовий кондиціонер, яким можна керувати за допомогою смартфона, через мережу вайфай

☝️Все частіше зустрічаються варіанти, коли кондиціонерами, в основному інверторними обігрівають приміщення в зимовий, холодний період.👉🏼В першу чергу це економно, в порівнянні з будь-яким котлом опалення: кондиціонер видає тепла більше в рази, ніж споживає, на відміну від котла, який видає стільки ж, скільки і споживає. ❗️Для кращого розуміння, у кондиціонера ККД = 250 – 300%, а у котла ККД = 95-98%.

👉🏼Наприклад зручно, при виході з роботи в холодний період включити кондиціонер на обігрів, щоб за час дороги додому він нагрів приміщення. ☝️Такий самий варіант і з охолодженням в літній період. ☺️Приємно зайти зі спекотною вулиці вже в прохолодне приміщення, а не чекати, коли кондиціонер охолодить його.
✅Зручно за допомогою свого смартфона контролювати мікроклімат в квартирі або будинку.

👉🏼В спліт системах Neoclima функція управління по вайфай представлена ​​як додаткова, активувати її можна придбавши Wi-Fi модуль – WF-01 і підключити до кондиціонера, а також необхідно встановити спеціальний додаток в смартфон (IOS, Android) – NetHome Plus.

✅Сам модуль WF-01 елементарно як звичайна “флешка” підключається у внутрішній блок спліт системи. В цілому, в підключенні і налаштуванні ВайФай управління до кондиціонера немає нічого складного.

❗️Для уточнення інформації, щодо продажу та монтажу телефонуйте 097-493-04-02