Вибір типу кондиціонера. Які вони бувають?

☝️Розберемо кожну систему докладно:
✅Настінні типи кондиціонерів – в основному зустрічаються в квартирах, будинках і офісах. Складається з внутрішнього та вуличного блоків (зовнішнього), які підключаються за допомогою мідних трубок і електрокабелів. Трубки заповнюються холодоагентом. Потужність спліт-системи (2-10 кВт), охолоджує приміщення 15-100м2. Їх називають побутовими, кімнатними або домашніми.
✅Мультиспліт – це настінний з тією лише відмінністю, що ці типи кондиціонерів встановлюються як 1 зовнішній і більше 1 внутрішнього блоків, які можуть бути різних видів і різних потужностей. Зазвичай мульти-сплити використовують, якщо немає можливості розміщення декількох зовнішніх або якщо не хочуть псувати фасад будівлі.
✅Касетні типи кондиціонерів (касета) – вбудовується в стелю, обдув відбувається знизу по чотири напрямками, закривається декоративними гратами. При правильному розміщенні видно тільки декоративні частину.
✅Колонні типи кондиціонерів (колоннік) – встановлюється в тих місцях, де потрібна велика продуктивність, при цьому займає досить багато місця. Необхідно щоб робоче місце розташовувалося віддалено для уникнення захворювань.
✅Підлогово-стельові типи кондиціонерів – є альтернативою для касетного. Глибина його 16- 25 см. Монтуються вони як радіатор батареї внизу стіни (потік спрямований вгору), або на стелю (потік спрямований горизонтально уздовж стелі).
✅Канальні типи кондиціонерів – (канальник) розміщується за підвісною стелею, потік повітря від нього відбувається по утеплених каналах, так само захованих зверху.
✅Віконні типи кондиціонерів – монтуються в раму, або не товсту стіну таким чином, щоб задня частина виходила на вулицю. Переваги таких моделей – не висока вартість і проста установка, вони витягують до 20% повітря з приміщення.
✅Мобільні типи кондиціонерів – великою гідністю є можливість установки їх там, де побажаєте, вони не вимагають участі фахівця, досить включити в мережу і налаштувати, але при цьому необхідно забезпечить відтік теплого повітря від нього за допомогою гнучкого воздуховода.

☝️Якщо ви ще не визначились з вибором – сміливо напишіть нам!

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *